جستجو ...
قیمت از تا ریال
بسته
جمعه, 14 دی 1397 19:57

باربری تهران

رتبه این آیتم
(0 آرا)
استان :تهران
شهر :تهران
آدرس :غرب تهران
تلفن :02122883523

باربری در غرب تهران


باربری تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امراسباب کشی و انجام هزاران نوع اسباب کشی متفاوت بدون هیچ گونه صدمه ای همراه شما در هنگام اثاث کشی منزل می باشد. حمل بار نیز به صورت اثاثیه منزل انجام می گیرد و کافی هست شما با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل کرده و اقدام به رزور وقت کنید.


هزینه باربری در غرب تهران


وقتی شما با اتوبار ما تماس می گیرید شرکت باربری تهران یک تیم مشاوره دهنده دراختیار شما قرار می دهند تا شما را با روال کلی کار آشنا کنند و در ادامه قیمت باربری را به شما عزیزان ارائه دهند. قیمت باربری زیر نظر اتحادیه باربری محاسبه می شود و هیچگونه هزینه اضافی در طول اسباب کشی از شما دریافت نمی شود.


خدمات اسباب کشی در غرب تهران


بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران مانند سایر مناطق انجام می شود بسته بندی پک کامل که مناسب ترین نوع بسته بندی برای اثاثیه منزل می باشد نیز به صورت حرفه ای تیم ما انجام می دهد و شما می توانید از خدمات بسته بندی نیز در کنار حمل بار و اثاثیه خود استفاده کنید.


بهترین روش اسباب کشی


تیم حمل بار با استفاده از بهترین روش های اسباب کشی ، یک اسباب کشی ایمن ، مطمیئن و سریع را برای شما به ارمغان می آورد و جای هیچ گونه نگرانی بابت شکستن وسایل با ارزش و … برای شما نمی گذارد. از دیگر خدمات تیم باربری می توان به حمل وسایل سنگین اشاره کرد


اگر در خانه وسایل سنگینی دارید و یا خریده اید ولی نمی توانید به منزل خود منتقل کنید تیم ما تجربه زیادی در حمل وسایل سنگین دارند که می توانید با یک تماس تیم جابجایی وسایل سنگین را محل خود آورده و وسایل مورد نظر خود را به هر طبقه و یا هرجایی منتقل کنید.


شماره تلفن باربری غرب تهران ما 44363723 می باشد 

ایجاد شده توسط

بیشتر در این دسته بندی: « باربری تهران شریف بار
آگهی رایگان رتبه بندی توسط مشتریان در تاریخ 26 مهر. آگهی و تبلیغ رایگان دارکوب با قابلیت درج لینک وب سایت.رتبه:5

کپی رایت © 2019 درج آگهی و تبلیغات رایگان - دارکوب freetop.ir