آردینو از صفر تا بینهایت – Arduino Zero to Infinity

آردینو از صفر تا بینهایت – Arduino Zero to Infinity

با بسته آموزشی “آردینو از صفر تا بینهایت” می توانید از ابتدای آشنایی با آردینو در دنیای جذاب و پر از رمز و راز الکترونیک وارد شده و خیلی راحت و ساده بر این غول بی شاخ و دم پیروز شوید. این محتوای آموزشی شامل حدودا هفت ساعت آموزش ویدئویی می باشد.اطلاعات بیشتر در سایت  http://arduino-zero-to-infinity.arduino.products.ghaemshop.ir

 

توضیحات محصول

با بسته آموزشی “آردینو از صفر تا بینهایت” می توانید از ابتدای آشنایی با آردینو در دنیای جذاب و پر از رمز و راز الکترونیک وارد شده و خیلی راحت و ساده بر این غول بی شاخ و دم پیروز شوید. این محتوای آموزشی که به صورت آموزش ویدئویی تهیه شده شامل حدودا هفت ساعت آموزش از ابتدای “آردینو چیست؟” خیلی آسان و جذاب دانشجو را با آردینو و الکترونیک آشنا کرده و او را به بالای قله های الکترونیک هدایت می کند.

مدرس سعی کرده با مثالهای ساده و زیبا شما را به الکترونیک و برنامه نویسی علاقمند نموده و اصول پایه ای کار را در دانشجو بنیان گذاری کرده و پایدار نماید. در بعضی از دروس مدرس تمریناتی مطرح کرده که دانشجو باید آنها را حل کند تا قدرت یادگیری اش افزایش یابد.

این آموزش دارای یک هدیه ویژه هم هست. نرم افزار Port Terminal قائم که به صورت اختصاصی برای این آموزش تهیه شده است ولی انشاالله به صورت جداگانه نیز در سایت برای فروش قرار خواهد گرفت.

دوست گرامی، این کار برای شما تهیه شده است. تهیه و انجام این آموزش شامل پژوهش و تحقیق، کد نویسی، سناریو نویسی، متن نویسی، فیلمبرداری و تدوین و… بیش از هفت ماه به طول انجامیده و هزینه هایی جانبی دیگری هم در این پروژه خرج گردیده است. ghaemShop.ir سعی کرده که آموزش غنی و پرمحتوا و با کیفیتی را به علاقمندان ارائه دهد. ما را به دوستانتان هم معرفی کنید.

برای تهیه این بسته آموزشی به صورت پستی از فروشگاه آفتاب رایانه اقدام فرمایید
آردینو از صفر تا بینهایت

Arduino Zero to Infinity

سرفصل های این محتوا شامل موارد زیر است:

 ۰۰ – مقدمه

۰۱ – آردینو چیست

۰۲- برنامه نویسی چیست

۰۳ – محیط برنامه نویسی آردینو

۰۴ – ارتباطات

۰۵ – برنامه نویسی شیءگرا

۰۶ – سنسور دما و رطوبت

۰۷ – آشنایی با ماژول DHT11

۰۸ – ارسال و دریافت SMS با SIM900A

۰۹ – ارسال SMS با آردینو – SIM900A

۱۰ – دریافت SMS با آردینو – SIM900A

۱۱- کنترل محیط بوسیله رله

۱۲ – کتابخانه اپن سورس ghaemShopSmSim

۱۳ – اینترنت

۱۴ – GPRS, TCP/IP, UDP/IP

۱۵ – HTTP. HTTPS, GET,POST

۱۶ – نصب نرم افزار Port Terminal

 

در این آموزش سعی شده ابتدا شناخت کلی از آردینو (Arduino)، سخت افزار، نرم افزار و برنامه نویسی، نحوه ارتباط، پروگرام کردن، محیط برنامه نویسی و حتی ریزه کاریها ارائه شود، سپس مدرس، برنامه نویسی را تشریح کرده و با یک مثال دانشجو را به سمت برنامه نویسی شی گرا و نحوه برنامه نویسی مدرن حرکت می دهد. پس از آن نحوه تولید کتابخانه و استفاده از آن به صورت کاملا عملی با سنسور دما و طوبت آموزش داده می شود. در این قسمت دانشجو نحوه خواندن و تفسیر اطلاعات دیتا شیت ها و نحوه تبدیل آنها به کد های برنامه را آموزش می بیند. بعد از آن دانشجو کار با رله و نحوه کنترل اشیا مثل موتور و لامپ را یاد می گیرد و در قسمت ارتباطات میفهمد که ارتباطات چیست و نحوه انتقال اطلاعات از دستگاه ها به یکدیگر را یاد می گیرد. در ادامه کار با ماژول حرفه ای SIM900A جهت ارسال و دریافت SMS، زنگ زدن و نحوه ارتباطات بر بستر اینترنت GPRS را یاد می گیرد. سپس نحوه استفاده از کتابخانه اپن سورس ghaemShopSmSim و نحوه کنترل از ره دور با SMS را آموزش می بیند و بعد از آن با لایه های اینترنت آشنا شده و کار با پروتکل های TCP/IP , UDP/IP , HTTP ,HTTPS , GET, POST را آموزش می بیند و عملا وارد دنیای اینترنت اشیا یا همان IoT می شود. خلاصه مدرس سعی کرده هر چه که یک دانشجو نیاز دارد در این آموزش به طریقی نگاهی به آن داشته باشد چه مبتدی باشد چه متوسط و چه حرفه ای. پس سریعتر شروع کنید! همین الان

اطلاعات تماس

 سایر آموزش تخصصی / ارسال شده 2 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.