آموزش تعمیرات موبایل

یادگیری تعمیرات موبایل

 

دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج از بهترین رشته هایی است که از لحاظ بازار کار درآمد بسیار خوبی دارد. در کارگاه های آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل و آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل تدریس میشود. در اصل شما با هر دانشی میتوانید در کلاس تعمیرات موبایل در پارس ارتباط شرکت کنید. کافیه سری به کارگاه آموزشی ما بزنید و یک جلسه نحوه ی تدریس متخصصین را بررسی کنید تا تفاوت را احساس کنید.

 

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج

آموزش تعمیرات موبایل که شامل سخت افزار و نرم افزار است به صورت کاملا عملی توسط متخصصین مجرب و کارآزموده انجام می شود. در این دوره اصول اولیه الکترونیک مقدماتی و آموزش تعمیرات موبایل اندروید در انواع برند ها و آیفون به طور کامل گفته می شود.

کارآموزان بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل می توانند انواع گوشی های موبایل را تعمیر کنند. آموزش تعمیرات موبایل و تبلت نیز آموزش داده می شود.

 

آشنایی با گوشی ها و برندهای متفاوت

در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج متقاضیان با انواع گوشی های مختلف آشنا می‌شوند. تعمیرکار باید با گوشی های اندرویدی، آی او اسی و ویندوزفون آشنایی کامل را داشته باشد تا بتواند تفاوت مابین آن ها و همینطور تفاوت مابین یک مشکل نرم افزاری و سخت افزاری را به درستی تشخیص بدهد. در این مرحله از یادگیری تعمیرات موبایل مراحل کلی تعمیر موبایل برای هر یک از دسته گوشی های مذکور شرح داده خواهد شد.

به عنوان مثال اغلب ترفندهای تعمیر آیفون ها در این دوره عنوان می‌شوند و همین موضوع برای گوشی های اندرویدی سامسونگ، ال‌جی، بلک‌بری و دیگر برند ها تکرار خواهد شد. بنابراین در پایان این دوره متقاضی با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل با تمامی جوانب امر و ترفندهایی که برای تعمیرات موبایل برندهای مختلف به آن ها احتیاج دارد آشنا خواهند شد.

 

 

http://www.parsertebatco.com/training

 

  • نوع : طبق عنوان اگهی
اطلاعات تماس

گوهردشت، خیابان داریوش، نبش کوچه آریا، ساختمان مهربانو ( انتقال خون )، طبقه ۳، واحد ۴کرج نمایش شماره تماس parsertebatco9091@gmail.com

 تعمیرات موبایل / ارسال شده 4 روز قبل

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2020 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.