ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

موسسه بین المللی گلوبال کادرو با هویتی رسمی ، قانونی، و ثبت شده درامور ازدواج بین المللی است .

اگر قصد دارید ازدواج کنید و ازدواج در ایران مورد قبول کشور محل اقامتتان نیست و یا امکان سفر به ایران ندارید مناسبترین گزینه برای ثبت ازدواج بین المللی شهر استانبول ترکیه است که این روزها مورد توجه بیشتر زوجهای ایرانی و خارجی است. ازدواج در ترکیه از این جهت بین المللی است که  کشور ترکیه به عنوان یکی از اعضای  کمیسیون بین المللی احوال شخصیه (International Commission on Civil Status)   که در سال 1948 در آمستردام هلند تاسیس و پس از مقرش به استراسبورگ فرانسه انتقال یافت می باشد . این کمسیون پس از جنگ جهانی دوم جهت آسان نمودن همکارری های بین المللی و به رسمیت شناخته شدن سوابق احوال شخصیه ( اطلاعات سجلی  شامل ازدواج ، ولادت، طلاق و …) کشورهای عضو تشکیل گردیده است از این رو ازدواج در ترکیه  با صفت بین المللی شناخته شده و در کشورهای عضو ( اغلب کشورهای اروپایی ) مورد پذیرش بوده و در کشورهایی چون امریکا و کانادا و برخی کشورهای عربی قابل ثبت و استناد است.

حضور مشاوران حقوقی برجسته در دفاتر تهران و استانبول و همچنین امتیاز دارالترجمه رسمی با مجوز و مهر و امضا گلوبال کادرو در این راستا نیز موسسه را در رده موسسات حقوقی تمام عیارنه تنها برای ثبت ازدواج بین المللی بلکه در جهت ارائه راه حلهای بی نظیر برای حل مشکلات حقوقی و تهیه مدارک بین المللی قرارداده است.

برای ارتباط با ما از طریق تلگرام یا واتساپ با شماره  989361580507+ تماس بگیرید یا در تهران با شماره 02144823562و02188344517 و در استانبول با شماره 05322721470 تماس حاصل فرمایید یا حضوری در یکی از دفاتر ما مشاوره دریافت نمایید   

اطلاعات تماس

میدان هفت تیر نمایش شماره تماس

 سایر خدمات اداری / ارسال شده 2 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.