دکور غرفه نمایشگاهی تیسفون تراول

 

دکور غرفه نمایشگاهی تیسفون تراول در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان یک روز کاری به انجام رسیده است. ابعاد این پروژه در طول یازده متر، ارتفاع هشتاد سانتی متر و ضخامت بیست سانتی متر می باشد. متریال به کار گرفته شده در این نوع فونت، فوم دانسیته بالا می باشد. رنگ به کار گرفته شده در این پروژه در راستای مقرون به صرفه بودن معمولی می باشد. این نوع فوم دانسیته یا فشردگی بسیار بالاتری را نسبت به نوشتهای نمایشگاهی که با یونولیت ساخته می شود را دارد. از این رو بسیار شیکتر و زیباتر به نظر می آید.

شما می توانید از اینجا قیمت فوم دانسیته بالا و قیمت برش استیکر را مطلع شوید.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

دکور غرفه نمایشگاهی تیسفون تراول – دکور غرفه نمایشگاهی – سازنده غرفه نمایشگاهی – سازنده غرفه نمایشگاهی در تهران – شرکت غرفه سازی در ایران – شرکت غرفه سازی در شهرستان – سازنده غرفه نمایشگاهی در شهرستان – سازنده غرفه نمایشگاهی در ایران – قیمت یونولیت استیکر – قیمت یونولیت استیکر ضخیم – قیمت یونولیت استیکر بزرگ – قیمت لوگو یونولیت استیکر – قیمت نوشته یونولیت استیکر – آرسین دکور – قیمت یونولیت استیکر – قیمت نوشته غرفه های نمایشگاهی – قیمت نوشته غرفه های نمایشگاهی در تهران – قیمت نوشته غرفه های نمایشگاهی در ایران – قیمت نوشته غرفه های نمایشگاهی در شهرستان – شرکت غرفه سازی – شرکت غرفه سازی در تهران – سازنده غرفه نمایشگاهی در خارج از کشور – شرکت  سازنده غرفه نمایشگاهی خلاقانه – شرکت آرسین دکور

اطلاعات تماس

شهران _بالاتر ازفلکه دوم _مجتمع تجاری مهدی _طبقه 3 اداری نمایش شماره تماس

ارسال شده 2 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.