دکور غرفه نمایشگاهی پاستیل

 

دکور غرفه نمایشگاهی پاستیل در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان دو روز کاری طراحی و اجرا شده است. جنس به کار گرفته شده در فوم فونت این پروژه فوم خام می باشد. وزن تقریبی هر یک از حروف حدودا زیر یک کیلوگرم می باشد. ابعاد فوم فونت پاستیل در حدود سه و نیم متر در ارتفاع یک و نیم متر می باشد. رنگ به کار گرفته شده در این پروژه با توجه به محل غرفه(فضای باز نمایشگاه اگرو فود) ضد آب انتخاب شده است.

شما می توانید از اینجا قیمت فوم دانسیته بالا و قیمت برش استیکر را مطلع شوید.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

دکور غرفه نمایشگاهی پاستیل – هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی – غرفه ساز حرفه ای – طراحی غرفه نمایشگاهی – ساخت غرفه های نمایشگاهی در تهران – دکور غرفه های نمایشگاهی – ساخت غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی – سازنده غرفه های نمایشگاهی – طراحی دکور غرفه نمایشگاهی پاستیل – آرسین دکور – غرفه ساز حرفه ای و خلاق – هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی – هزینه و قیمت غرفه نمایشگاهی – دیزاین و دکور غرفه نمایشگاهی پاستیل – طراحی غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی – غرفه ساز حرفه ای در تهران – طراحی غرفه های نمایشگاهی کلاسیک – طراحی غرفه های نمایشگاهی مدرن و خلاقانه – دکور غرفه های نمایشگاهی خلاقانه – دکور غرفه های نمایشگاهی مدرن – دکور غرفه های نمایشگاهی کلاسیک – شرکت آرسین دکور

اطلاعات تماس

شهران _بالاتر ازفلکه دوم _مجتمع تجاری مهدی _طبقه 3 اداری نمایش شماره تماس

ارسال شده 2 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.