دکور VIP بانک شهر

 

دکور VIP غرفه نمایشگاهی بانک شهر در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان دو روز کاری طراحی، ساخت و اجرا شده است. در این پروژه با توجه به پوستر تبلیغاتی بانک شهر در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در شهر آفتاب تهران سر در VIP غرفه طراحی و ساخته شده است. با توجه به زمان کم سفارش تا تحویل پروژه از فوم دانسیته بالا خام استفاده شده است. ابعاد دکور چهار متر در ارتفاع سه متر می باشد. زمان نصب پروژه با توجه به این نکته که کلیه قطعات از قبل در کارگاه مونتاژ و اسمبل شده بودند در حدود یک ساعت می باشد. امکان استفاده مجدد از این دکور نیز دیده شده است.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

دکور VIP غرفه نمایشگاهی بانک شهر – طراحی و ساخت دکور VIP غرفه های نمایشگاهی بانک شهر – قیمت ساخت غرفه های نمایشگاهی در شهرستان – غرفه آرایی – دکور VIP غرفه نمایشگاهی بانک شهر – هزینه دکور VIP غرفه نمایشگاهی – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه – قیمت دکور VIP غرفه نمایشگاهی بانک شهر – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه – طراحی دکور غرفه نمایشگاهی بانک شهر – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی – قیمت ساخت غرفه های نمایشگاهی در تهران – طراحی و ساخت غرفه های  نمایشگاهی – قیمت ساخت غرفه های نمایشگاهی در ایران – دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بانک شهر – غرفه آرایی – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی بانک شهر – طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی بانک شهر – آرسین دکور – قیمت ساخت غرفه های نمایشگاهی – غرفه آرایی – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تهران – غرفه آرایی – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در ایران – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه بین المللی کتاب – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه کتاب – شرکت آرسین دکور

اطلاعات تماس

شهران _بالاتر ازفلکه دوم _مجتمع تجاری مهدی _طبقه 3 اداری نمایش شماره تماس

ارسال شده 2 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.