شرکت معماری فرید – ارجمند

این گروه از سال 1391 شروع به فعالیت مستقل در زمینه ی طراحی های فاز یک و دو مسکونی و مخصوصا طراحی های 3بعدی و رندرینگ نما نموده و در ادامه طراحی داخلی ساختمان های مسکونی و دیگر کاربری ها به حوزه فعالیتی ایشان اضافه شده.

در ادامه ی فاز طراحی 3بعدی، تجربه ی طراحی نقشه های اجرایی مربوط به فضاهای طراحی شده و همچنین نظارت اجرایی فضاهای مورد طراحی به تجربیات این مجموعه اضافه شد.
این گروه از سال 1392 دفتر مستقل خود را در تهران شروع کرده و تا به امروز نمونه هایی را در حیطه ی طراحی و اجرا از خود به جا گذاشته است.

 با پیشرفت در زمینه طراحی فضاهای مختلف و همچنین افزایش توان رندرینگ مجموعه، نظر برخی از معماران برای انجام پروژه ها بصورت همکاری به این مجموعه جلب شده و پای پروژه های معماران دیگر به این مجموعه باز شد.

در کنار فاز های طراحی معماری، پروژه های اجرایی ای هم بصورت موازی توسط این مجموعه اجرا، سرپرستی و یا نظارت میشد.

با ادامه ی پیشرفت این گروه در زمینه ی طراحی های مختلف در شاخه های لوکس یا مدرن و به روز جهانی، از سال 1398 از سوی معماران مهمی در سطح کشور دعوت به انجام پروژه های بسیار شاخصی شدند.

تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان مینا، پلاک 6، واحد 10
دفتر : 02126711153
فرید : 09127119507
ارجمند : 09127212880
ایمیل : info@farid-arjmand.com
https://farid-arjmand.com

 

 

  • نوع : طبق عنوان اگهی
ویژه 
اطلاعات تماس

خيابان شريعتي، بين ميرداماد و ظفر، خيابان مينا، پلاک 6، واحد 10تهران نمایش شماره تماس info@farid-arjmand.com https://farid-arjmand.com

 معماری و دکوراسیون داخلی / ارسال شده 2 ماه قبل

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

لطفاً برای تماس با مالک آگهی وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.