ماکت تجهیزات دندانپزشکی

 

ماکت تجهیزات دندانزشکی در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان پانزده روز کاری انجام شده است. ابعاد این ماکت در حدود دو متر می باشد. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. فایبرگلاس در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده و همچنین بسیار وزن کمی را در نهایت ارائه می دهد چیزی در حدود نه کیلوگرم. رنگ به کار گرفته شده در این ماکت مناسب برای محیط های داخلی می باشد. از این ماکت جهت تبلیغات دستگاه دندانپزشکی در مطب ها و فروشگاه ها استفاده می شود. 

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تجهیزات دندانپزشکی – ساخت ماکت تجهیزات دندانپزشکی – ماکت سازی سه بعدی و حجیم – ماکت سازی حجیم – ماکتسازی با فوم فشرده – سازنده ماکت تجهیزات دندانپزشکی – ماکت سازی صنعتی – آموزش ماکت سازی صنعتی – ماکت سازی صنعتی – شرکت ماکت سازی صنعتی – ماکت سازی سه بعدی – ماکت سازی سه بعدی در تهران – شرکت ماکت سازی صنعتی در تهران – ماکت سازی حجیم و صنعتی – آموزش ساخت ماکت تجهیزات دندانپزشکی در تهران – شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی -ماکت لوازم دندانپزشکی – ماکت سازی حجیم – ماکت سازی حجیم و سه بعدی – آرسین دکور – ماکت سازی صنعتی و حجیم –  قیمت ماکت سازی سه بعدی – ماکت تجهیزات دندانپزشکی – خدمات فایبرگلاس – سازنده ماکتهای فایبرگلاس – هزینه ماکت سازی حجیم در تهران – سازنده ماکت لوازم دندانپزشکی – ساخت ماکت لوازم دندانپزشکی – آموزش ماکت لوازم دندانپزشکی – آموزش ماکت سازی سه بعدی – طراحی و ماکت لوازم دندانپزشکی –  شرکت آرسین دکور

اطلاعات تماس

شهران _بالاتر ازفلکه دوم _مجتمع تجاری مهدی _طبقه 3 اداری نمایش شماره تماس

ارسال شده 2 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.