ماکت هفت سین نوروزی

 

ماکت هفت سین نوروزی در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان چهار روز کاری ساخته شده است. جنس کلیه ماکت ها به سفارش کارفرما در راستای مقرون به صرفه بودن، داشتن وزن کم و مدت زمان کوتاه استفاده از این ماکت ها یونولیت دانسیته بالا یا فشرده می باشد. در این پروژه ده عدد آدمک به ارتفاع یک و نیم متر، یک عدد ماکت میمون به ابعاد چهار متر، یک عدد ماکت ساعت به ابعاد دو متر و سه عدد تخم مرغ هفت سین به ابعاد دو متر طراحی و ساخته شده است. کلیه ماکت ها دارای استراکچر برای نصب بر روی زمین می باشند. این پروژه به سفارش شهرداری لواسانات تهران در نوروز نود و پنج طراحی، اجرا و ساخته شده است.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت هفت سین نوروزی – ماکت تبلیغاتی میمون – ساخت ماکت تبلیغاتی میمون – ماکت هفت سین نوروزی نود و پنج – ماکت میمون با فایبرگلاس – ساخت ماکت تبلیغاتی میمون بزرگ – ساخت ماکت تبلیغاتی میمون حجیم – آرسین دکور – ماکت میمون تبلیغاتی – ماکت میمون خلاقانه – ساخت ماکت تبلیغاتی میمون سفره هفت سین نود و پنج – ساخت ماکت ساعت – ماکت ساعت هفت سین – قیمت ساخت ماکت میمون – ساخت ماکت ساعت – ماکت هفت سین نوروزی – ماکت تبلیغاتی ساعت – ساخت ماکت تبلیغاتی ساعت – ساخت ماکت تبلیغاتی ساعت سفره هفت سین – ماکت تبلیغاتی ساعت بزرگ –  ماکت تبلیغاتی ساعت – شرکت آرسین دکور

اطلاعات تماس

شهران _بالاتر ازفلکه دوم _مجتمع تجاری مهدی _طبقه 3 اداری نمایش شماره تماس

ارسال شده 2 سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.