مهندسان مشاور شهرسازی شارمند

مهندسان مشاور شارمند در 25 آذر ماه 1360 با هدف ایجاد یک تشکل فنی- حرفه‎ای در زمینه ارائه خدمات مشاوره معماری و شهرسازی تشکیل گردید. این مهندسان مشاور در طول بیش از 35 سال فعالیت مستمر، تلاش نموده است که با استفاده از آخرین تجربیات و دستاوردهای جهانی، همواره خدمات فنی خود را در بالاترین سطح از کیفیت ارایه نماید. این مهندسان مشاور در طول فعالیت خود متجاوز از 150 پروژه شهرسازی و 150 پروژه معماری را طراحی نموده که بخش عمده‎ای از آنها به اجراء و بهره ‏برداری رسیده است. در انجام مطالعات و تهیه طرح‎های یاد شده بیش از 250 طراح، متخصص، اپراتور و پژوهشگر همکاری داشته‎اند.
در کنار فعالیت‎های شهرسازی و معماری، این مهندسان مشاور واحد تحقیقات و پژوهش خود را نیز فعال نموده و علاوه بر چهار طرح تحقیقاتی برای مراکز تحقیقاتی وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت کشور و دو طرح مطالعاتی برای شهرداری تهران، به تألیف و ترجمه برخی از موضوعات نظری در زمینه فعالیت‎های تخصصی اقدام نموده است.
همچنین مهندسان مشاور شهرسازی شارمند در زمینه مطالعات اقتصادی و مدیریت پروژه که با مشارکت سرمایه گذاران ایرانی و خارجی انجام میگردد و به تبع آن زمینه‌ سازی برای اجرا و تحقق‌ پذیری این طرح‌ها به طورجدی در چند سال گذشته آغاز کرده است.

تماس با ما

02122755104

02122754939

  • نوع : طبق عنوان اگهی
ویژه 
اطلاعات تماس

ميدان تجريش، خيابان فنا خسرو، نبش کوچه کرمانشاهی، پلاک 55، واحد 14 تهران نمایش شماره تماس info@sharmand.ir http://sharmand.ir/

 نقشه - نظارت / ارسال شده 11 ماه قبل

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

Please, login to contact this listing owner.

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.