کلسیم سیترات | کلسیم کلراید | زحل شیمی

شرکت تولید مواد شیمیایی زحل شیمی به عنوان یک کارخانه ی تخصصی ایرانی در حوزه تولید انواع مواد شیمیایی فعالیت می کند. تا پیش از این، مواد شیمیایی مور نیاز صنایع دیگر از خارج از کشور خریداری می شد که سبب می شد خریداران با هزینه ها بالا و صرف زمان، این محصولات را تهیه نمایند. اما به وسیله ی خرید از شرکت زحل شیمی به عنوان شرکت تولید کننده مواد شیمیایی ایرانی و با کیفیت بالا می توان بدون صرف هزینه ها و زمان زیاد، به راحتی این محصولات را تهیه نمود.
از محصولات این شرکت می توان به کلسیم کلراید، سیترات کلسیم، پتاسیم کلراید، تری سدیم فسفات خوراکی و صنعتی، دی سدیم فسفات، منو سدیم فسفات، نقره نیترات، نیترات نیکل، تری سدیم سیترات، استات آمونیم و … اشاره کرد.
برای بازدید از محصولات این شرکت می توانید به سایت www.zohalshimi.com مراجعه نمایید. همچنین برای سوالات، می توان با شماره های شرکت در تماس بود: 77533291 (021) – 77524994 (021)

  • نوع : فروشی
ویژه 
اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی ، بهار جنوبی ، کوچه آصف وزیری ، پلاک 3 ، طبقه دوم غربی آدرس کارخانه: کیلومتر 70 اتوبان تهران- ساوه- نرسیده به خروجی شهر مامونیهتهران نمایش شماره تماس http://www.zohalshimi.com

 مواد شیمیایی و معدنی / ارسال شده 6 ماه قبل

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2020 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.