جستجو ...
قیمت از تا ریال
بسته
یکشنبه, 25 شهریور 1397 13:18

اخذ اقامت اروپا | ویزای شینگن فوری مهم

رتبه این آیتم
(1 رای)
استان :تهران
شهر :تهران
تلفن : ۲۲۱۸۰۵۵۱ | ۲۲۱۸۰۵۵۹ | ۲۲۱۸۰۳۶۵
موبایل :۰۹۱۲۴۶۶۷۴۸۴

درباره‌ی کیمیا سپنتا
موسسه حقوقی بین المللی کیمیا سپنتا با کادری مجرب در امر ثبت شرکت در ایران و کشورهای اروپایی و قرار داد با وکلایی اروپایی و محلی کشورهای اسلوونی و ایتالیا و اتریش و آلمان آماده ارائه خدمات ثبت شرکت و تمکن مالی و سرمایه گذاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد.
تمامی فعالیت موسسه کاملا قانونی می‌باشد و تمامی مراحل بصورت کاملا منظم طبق ضوابط قانون ثبت شرکتها و قوانین اقامت کشور ایران و کشورهای اروپایی می‌باشد. موسسه حقوقی کیمیا سپنتا با عقد قرار داد با شرکت توریستی europe travel agency d.o.o در اسلوونی فعالیت خود را در حوزه توریسم به کشور اسلوونی و اتریش آغاز کرد که تنها نماینده کشور اسلوونی و شرکت فوق در اخذ ویزای توریستی و اقامتی است که با اخذ ضمانت نامه بازگشت هموطنان می‌توانند به راحتی به اروپا سفر کنند . قابل توجه افراد یا اشخاصی که قصد سودجویی جهت کسب درآمد با ترفندهای مختلف قصد فریب هموطنان را جهت ویزا شینگن و پناهندگی دارند و با حضور به عنوان همکار قصد اخذ ویزا برای مشتریان خود دارند.


موسسه حقوقی کیمیا سپنتا با وکلای مجرب و پرسنل متخصص با کوچکترین مشکلی از این نوع امور سریعا برخورد می‌نمایند و موضوع رو به مراجعه قضایی و انتظامی اطلاع می دهند.

محمد بالوی پور
ایجاد شده توسط

آگهی رایگان رتبه بندی توسط مشتریان در تاریخ 26 مهر. آگهی و تبلیغ رایگان دارکوب با قابلیت درج لینک وب سایت.رتبه:5

کپی رایت © 2019 درج آگهی و تبلیغات رایگان - دارکوب freetop.ir