دلایل حذف آگهی

 • چرا آگهی حذف شده است ؟
  آگهی‌هایی که در” ثابت مدیا ” ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است حذف شوند که با آگاهی کامل از این موارد میتوانید از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.
  *حذف آگهی قبل از انتشار در « ثابت مدیا »:
  پس از ثبت آگهی در « ثابت مدیا » آگهی شما وارد مرحله ” بررسی ” میگردد که این مرحله با ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و تایید آن ممکن است تا 24 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما در « ثابت مدیا » منتشر و با ایمیل اطلاع رسانی می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما حذف میشود. در بخش ” متداولترین دلایل حذف آگهی” می‌توانید این دلایل را بطور کامل مطالعه نمایید.
  *حذف آگهی پس از انتشار در « ثابت مدیا »:
  آگهی شما پس از منتشر شدن در « ثابت مدیا » به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش به طور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:
  • منقضی شدن آگهی
  هر آگهی به مدت یک ماه بر روی « ثابت مدیا » باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید. از صفحه ” آگهی های من ” میتوانید اطلاعات لازم جهت تمدید آگهی خود را بدست آورید.
  • حذف به دلیل “گزارش تخلف”
  در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران “گزارش تخلف” شود، آگهی شما از روی « ثابت مدیا » حذف می‌گردد.
  • حذف پس از ویرایش آگهی
  پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله “بررسی” می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشاردر « ثابت مدیا » توضیح داده شد، حذف گردد.
  2- متداولترین دلایل حذف آگهی
  • آگهی تکراری است
  طبق قوانین « ثابت مدیا » امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه وجود ندارد. درصورتیکه می‌خواهید مجددا آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشته خود ثبت کنید باید ابتدا آگهی قبلی خود را از روی « ثابت مدیا» حذف کرده و پس از 24 ساعت نسبت به ثبت آگهی جدید اقدام نمایید. حذف آگهی در صفحه آکهی های کاربر میسر میباشد. همچنین علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

• تبلیغ و درج وب‌سایت و شبکه اجتماعی با پرداخت هزینه امکان‌پذیر است.
درصورتی‌که قصد دارید وب‌سایت و یا شبکه‌های اجتماعی خود را در آگهی خود قرار دهید می‌توانید با پرداخت هزینه، آدرس وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را در فیلدهای آگهی قرار دهید. این گزینه امکان ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهید که بازدیدکنندگان با کلیک بر روی آن بصورت مستقیم به آدرس ذکر شده فرستاده می‌شوند و دیگر نیازی به جستجو و یا کپی کردن آدرس نیست. همچنین علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

• درج مکرر آگهی مشابه در بازه کوتاه
در صورتی‌ که شما بصورت هم‌زمان چند آگهی مشابه را ثبت کرده باشید با این پیغام روبرو می‌شوید. همچنین پس از حذف آگهی تا ۲۴ ساعت قادر به ارسال آگهی با محتوای مشابه با آگهی حذف‌شده نیستید و در طول این زمان اگر اقدام به ثبت آگهی مشابه نمایید با پیغام «درج مکرر آگهی مشابه در بازه کوتاه» روبرو می‌شوید. علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.
• دسته‌بندی اشتباه است
برای سهولت در جستجو و دسترسی کاربران « ثابت مدیا » به آگهی‌ها، دسته‌بندی‌هایی بوجود آمده‌اند. در هنگام ثبت آگهی با توجه به ماهیت محصول یا خدمت خود دسته‌بندی مشخصی را انتخاب می‌کنید، برای آگاهی بیشتر دسته‌بندی‌های « ثابت مدیا » را به دقت مطالعه فرمایید.
اگر در هنگام ثبت آگهی دسته‌بندی خود را اشتباه انتخاب کرده باشید آگهی شما با این عنوان که «دسته‌بندی اشتباه است» رد می‌شود و دسته‌بندی پیشنهادی با توجه به آگهی شما به ایمیلی که در آگهی قرار داده‌اید ارسال می‌گردد.
• هر آگهی در یک شهر قابل انتشار است
طبق قوانین « ثابت مدیا » شما تنها می‌توانید هر آگهی را در یک شهر منتشر نمایید. درصورتی‌که آگهی منتشر شده‌ای بر روی « ثابت مدیا » دارید و می‌خواهید آگهی مشابه‌ای در شهر دیگر نیز منتشر کنید، آگهی شما با پیغام «هر آگهی در یک شهر قابل انتشار است» رد می‌شود. همچنین علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

فری تاپ

کپی رایت 2022 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.