چرا آگهی حذف شده است ؟

آگهی‌هایی که در” ثابت مدیا ” ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است حذف شوند که با آگاهی کامل از این موارد میتوانید از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.
*حذف آگهی قبل از انتشار در « ثابت مدیا »:
پس از ثبت آگهی در « ثابت مدیا » آگهی شما وارد مرحله ” بررسی ” میگردد که این مرحله با ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و تایید آن ممکن است تا 24 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما در « ثابت مدیا » منتشر و با ایمیل اطلاع رسانی می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما حذف میشود. در بخش ” متداولترین دلایل حذف آگهی” می‌توانید این دلایل را بطور کامل مطالعه نمایید.
*حذف آگهی پس از انتشار در « ثابت مدیا »:
آگهی شما پس از منتشر شدن در « ثابت مدیا » به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش به طور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:
• منقضی شدن آگهی
هر آگهی به مدت یک ماه بر روی « ثابت مدیا » باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید. از صفحه ” آگهی های من ” میتوانید اطلاعات لازم جهت تمدید آگهی خود را بدست آورید.
• حذف به دلیل “گزارش تخلف”
در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران “گزارش تخلف” شود، آگهی شما ازروی « ثابت مدیا» حذف می‌گردد.
• حذف پس از ویرایش آگهی
پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله “بررسی” می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشاردر « ثابت مدیا » توضیح داده شد، حذف گردد.

فری تاپ

کپی رایت 2022 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.