خدمات ماساژ | خدمات حیوانات خانگی | خدمات آرایشگاه در منزل شما

 سایر خدمات زیبایی و سلامتی / ارسال شده 1 هفته قبل

سایت و اپلیکیشن تیپ چین اولین مرجع ارائه خدمات زیبایی و آرایشگری مردانه در محل می باشد. نصب سریع و آسان این اپلیکیشن پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای متقاضیان آرایشگاه مردانه و خدمات آرایشی و پیرایشی حرفه ای مختلف خواهد بود.

غیر ممکن است وارد این سایت شوید و بخش مقالات و خدمات مربوط به روزهای خاطره انگیز زندگی شما را مبهوت نکند.

تمام تلاش همکاران ما در این سایت ،ارائه بهترین و امن ترین خدمات آرایشی و پیرایشی در محل شماست تا در زندگی پر مخاطره و شلوغ امروز و در شهرهایی این چنین شلوغ کمترین دغدغه را برای شروع یک روز خوب و یا آماده شدن برای یک جشن،یک جلسه و یا دعوت به یک میهمانی داشته باشید.

ما با انتخاب بهترین آرایشگران در منطقه شما تلاش کرده ایم تا مجموعه ای را ایجاد کنیم که شما بدون نگرانی ودر محل خود خدمات آرایشگری را دریافت کنید.

با نصب اپلیکیشن ما در تلفن های همراه خود و ثبت سفارش در موقعیت مورد نظرتان به سرعت اولین آرایشگر از نزدیکترین آرایشگاه در محدوده شما درخواستتان را تایید خواهد کرد… اما حق انتخاب با شماست . شما با مشاهده رزومه آرایشگر، سوابق و تصویر آرایشگر آن را تایید خواهید کرد.

حال کافیست به کار خود برسید ، در کنار خانواده از زندگی لذت ببرید و نگران ترافیک و بعد مسافت نباشد…. ما خدمت می رسیم تا شما آسوده باشید

  • شناسه آگهی: 64480
  • نوع: طبق عنوان اگهی
اطلاعات تماس

و حومهتهران https://tipchin.com

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

لطفاً برای تماس با مالک آگهی وارد شوید.

فری تاپ

کپی رایت 2022 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.