خط تولید آب معدنی لیوانی

 ماشین آلات (خط تولید) / ارسال شده 2 هفته قبل

خط تولید و بسته بندی اب معدنی لیوانی
خط تولید آب معدنی لیوانی یکی از خطوط تولیدی می باشد که در اشکال و ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شود. این محصول بیشتر در مناطقی که با خشکسالی روبرو هستند طرفداران و خواهان بسیاری دارد.از جمله در کشور عراق که بواسطه ی همسایگی با ایران اکثر قریب به اتفاق محصولات تولیدی به این کشور صادر و ارسال می گردد از ارزش و اهیمت خاصی در میان مردمان این کشور برخوردار می باشد.
زمانی که آب آشامیدنی در لیوان های طراحی شده قرار می گیرد ، جذابیت خود را دو چندان نموده و در دید مشتری جلوه بیشتری می نماید. این امر باعث گسترش طرفداران آن در کشورهایی نظیر ترکیه و عراق شده است.

ویژگی های خط تولید آب معدنی و آشامیدنی کوچک:
از نظر فنی و مکانیک نیز ماشین آلات خط تولید و بسته بندی آب معدنی لیوانی از شرایط خاص و حائز اهمیت دیگری برخوردار می باشد . تمامی فرایندهای تولید و بسته بندی آبمعدنی لیوانی در این خط تولید در یک دستگاه قراردارد که از اهمیت بالایی برخوردار است.
از ابتدای ورود مواد اولیه ،که در حقیقت ورق هایpet تولید شده می باشند، تمام فرایندها داخل یک سیستم صورت می پذیرد که این مساله از ابعاد گوناگون حایز اهیمت می باشد.از این رو که از لحاظ فضای مورد نیاز ، نیروی انسانی ، برق مصرفی ، سرمایه مورد نیاز برای ماشین آلات و استهلاک قطعات ماشین آلات بهینه سازی گردیده اند.

دستگاه ها و ماشین آلات تولید آب معدنی :
تاسیسات مورد نیاز در کنار این خط تولید ، تاسیسات مربوط به ماشین آلات تولید هوای فشرده می باشد که تامین انرژی باد مورد نیاز خط تولید توسط آن صورت می پذیرد.
مهمترین قسمت از تجهیزات هوای فشرده ، قسمت مربوط به تولید لیوان است که بصورت حبابی و از طریق عملیات حرارت دهی و تزریق باد در قالب ، انجام می شود. از بزرگترین مزیت های تجهیزات ترموفرمینگ ، این است که تمام این اتفاقات در یک لحظه صورت می پذیرد و از لحاظ سرعت عمل نیز بهینه سازی گردیده است.
بعد از قسمت تولید لیوان ، قسمت مربوط به پرکن است و لیوان ها توسط فیلر پر می شوند. پس از پر شدن لیوان ، توسط سیستم جابجایی به قسمت درب بند و کاتینگ منتقل می گردد و بعد توسط نوار انقال دهنده ، به سیستم کانوایر میرسند.
در ظرفیت های بالاتر ، بعد از خروجی ماشین آلات ، دستگاه کارتن پرکن اتوماتیک نیز نیاز می باشد. بدلیل ظرفیت بالا در تولید محصولات ، از تجهیزات اتوماتیک استفاده می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
وب سایت: https://poyeshkaran.com
شماره تماس: 09128694067
ایمیل: poyeshkaranco@gmail.com
کانال تلگرام: https://t.me/poyeshkaran1

  • شناسه آگهی: 53511
  • نوع: طبق عنوان اگهی
اطلاعات تماس

کمالشهرالبرز نمایش شماره تماس ***** https://poyeshkaran.com

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

لطفاً برای تماس با مالک آگهی وارد شوید.

فری تاپ

کپی رایت 2022 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.