شرکت بادبان تهویه

در گام نخست مشتری یا مشتریان محترم با شرکت بادبان تهویه پارسیان تماس گرفته و تیم مجرب فروش با تهیه چک لیست های مخصوص اقدامات اولیه جهت بازدید انجام می دهند. با تهیه اطلاعات اولیه تیم متخصص اقدام به بازدید از محل می نماید.

در مرحله تیم متخصص گزارش کاملی از بازدید را به شرکت اعلام می دارد و تیم بازرگانی شرکت بهترین گزینه را چه از لحاظ انتخاب مناسب پکیج های هواساز و… در اختیار مشتری قرار داده تا بتواند بهترین تصمیم گیری را در این مورد انجام دهند. در این مرحله قرارداد و نحوه پرداخت و… تعیین شده و بعد از انجام عقد قرارداد پکیج های مورد نیاز تهیه و به تیم تخصصی شرکت ارجاع می شود.

با توجه به انتخاب سرویس تیم متخصص بادبان تهویه اقدام به نصب و تحویل پکیج مورد نظر به مشتری می نماید. قابل ذکر است که در این مرحله با توجه به زمانبندی مناسب بادبان تهیوه در حداقل زمان ممکنه پروژه اجرا و در اختیاز مشتری قرار می گیرد.

فروش آغاز تعهد ماست – شعار شرکت بادبان تهویه این است که مشتریان محترم را در تمامی مراحل تنها نگذارد و بعد از فروش و نصب پکیج مشتری توسط شرکت رها نشده و با توجه به نوع پکیج لوازم یدکی مورد نیاز همواره در شرکت موجود تا مشتریان بتوانند از یک خرید خوب لذت ببرند. همچنین بعد از نصب پکیج با مشتری تماس حاصل شده و در کم کیف اقدامات متخصصین قرار می گیرند تا در مورد لزوم اقدامات اصلاحی مورد نیاز را انجام دهند.

طراحی سیستم های تهویه مناسب 

بازسازی سیستم های تهویه ناکارآمد

اجرای پروژه های سازمانی

اجرای پروژه های ساختمانی کوچک

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 

آدرس :تهران – پاسداران – برج سفید – طبقه هشتم – واحد 804
تلفن:02122581821
02122586089
فکس:02122778478
ایمیل:info@badbantahvieh.com
وب سایت:https://badbantahvieh.com

 

  • نوع : طبق عنوان اگهی
ویژه 
اطلاعات تماس

پاسداران – برج سفيد – طبقه هشتم – واحد 804تهران نمایش شماره تماس info@badbantahvieh.com https://badbantahvieh.com

دیدگاهتان را بنویسید

آگهی رایگان فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.