فروش رنگ کارامل مایع

با سلام

احتراما به استحضار می رساند از آنجا که تولید کارامل تاکنون در داخل میسر نبوده و عمده نیاز کارخانجات از خارج کشور وارد میشده است، این شرکت برآن شد که با مشارکت شرکت ایران کارامل که از سالها پیش مشغول بومی سازی این محصول بوده اقدام به تولید و عرضه کارامل به صورت گسترده نماید، در فاز اول ظرفیت تولید و عرضه محصول سالانه 500 تن میباشد که در صورت بازخورد مناسب از جانب کارخانجات محترم ظرفیت تولید ارتقا پیدا خواهد کرد.

 لازم به ذکر است که بازرگانی ساسان رادمان با مشارکت شرکت ایران کارامل در زمینه تولید رنگ طبیعی کارامل کلیه مجوزهای بهداشتی محصول فوق را دریافت نموده و آماده تولید و عرضه محصول به صنایع غذایی میباشد.

 کارامل تولیدی این شرکت ضد اسید Acid Proof  میباشد که نسبت به اسیدها در صنایع نوشیدنی و غذایی بسیار مقاوم و در محصول نهایی به مدت چندین سال پایدار است.

 همچنین این کارامل در طیف رنگی تیره Double Strength تولید و عرضه میگردد.

 

 مزایای استفاده از محصول ما نسبت به رقبای خارجی:

 بر خلاف کالای وارداتی که گاهی هست و گاهی نیست و شما میبایست هر چند وقت یکبار منبع تامین کالا را تغییر بدهید، ما با افتخار همیشه به عنوان یک منبع تامین ثابت در خدمت شما هستیم.

 رقیق بودن کالا که نشان از اصالت و تازگی و عدم استفاده از غلظت دهنده ها دارد که در زمان استفاده تا قطره آخر آن از گالن خارج میشود و چیزی در آن ته نشین نمیشود که این امر خود باعث هدر نرفتن مقادیر زیادی از کالا میباشد.

 میزان رنگ بسیار بالاتر و شفاف تر نسبت به رقبای دیگر

 میزان حلالیت بسیار بالا و عدم دو فاز شدن و ماندگاری و یکنواختی رنگ در محصول تا چندین سال

 قیمت بسیار مناسب به نسبت کیفیت، حلالیت و میزان رنگ دهی بالای آن

 و در نهایت کمک به چرخه اقتصاد میهنمان ایران

 امید است که در راستای حمایت از تولید ملی و دانش فنی متخصصان ایرانی، با همراهی و همدلی همکارانی همیشگی برای یکدیگر باشیم.

 

 با افتخار تولید ایران

 

 با تشکر و احترام

 بازرگانی ساسان رادمان

اطلاعات تماس

خیابان ناصرخسرو - کوچه امام جمعه - پلاک29 - واحد3, کد پستی:, 1116663916 نمایش شماره تماس

فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.