قطعات و لوازم یدکی بولدوزر

 ماشین آلات (بسته بندی) / ارسال شده 4 هفته قبل

تومان 2,000,000

فروشگاه راهساز کوماتسو یکی از بزرگترین مراکز موجود در کشور عزیزمان ایران می باشد که دارای کامل ترین بانک قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی برند های کوماتسو ، کاترپیلار، ولوو، هیوندای، هیتاچی، کامینز، دوسان، نیوهلند و غیره می باشد، واردات قطعات تخصصی بلدوزر برای شرکت های راهسازی و معدنی و مشتریان عزیز برای راهساز کوماتسو همیشه جزو مهمترین بخش واردات قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی بوده است چون که میشود گفت که بولدوزر بخش جدایی ناپذیر ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی برای صنعت راهسازی کشور می باشد.

حال لازم است که در مورد بولدوزر اطلاعاتی به شما بدهیم: بولدوزر یا Bulldozer یا هموار ساز یکی ازماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی و عمرانی میباشد که نحوه ی حرکت این دستگاه بزرگ به صورت خزیدن روی زمین توسط زنجیر های بلدوزر میباشد. این دستگاه بزرگ دارای پاکت خبلی بزرگ در جلو آن میباشد که به وسیله آن قابلیت جابجایی حجم بسیار بزرگی خاک، شن و ماسه و نخاله و غیره را دارد.

کلمه ی بولدوزر را خیلی مواقع برای فراخواندن هرگونه ای از ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی و عمرانی و مهندسی بکار میبرند.

کلیه قطعات و لوازم یدکی بولدوزر شامل قطعات و لوازم زیربندی بولدوزر ، قطعات و لوازم برقی بولدوزر ، قطعات و لوازم گیربکس بولدوزر ، قطعات و لوازم موتوری بولدوزر ، قطعات و لوازم هیدرولیک بولدوزر ، قطعات و لوازم فیلتر بولدوزر ، کلیه ناخن آلات بولدوزر را در شرکت راهساز کوماتسو دارا می باشد، و تلاش بر این است که در تامین قطعات و لوازم یدکی بولدوزر بیشترین آمار قطعات لازم برای این دستگاه بزرگ برای واردات در نظر گرفته شود.

  • شناسه آگهی: 63587
  • نوع: طبق عنوان اگهی
اطلاعات تماس

تهران نمایش شماره تماس https://rahsazkomatsu.com/bulldozer-parts/

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

لطفاً برای تماس با مالک آگهی وارد شوید.

فری تاپ

کپی رایت 2022 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.