مرکز چشم پزشکی ،ناباروری و دی کلینیک فوق تخصصی نیکان

مرکز چشم پزشکی نیکان ارائه دهنده خدمات تشخیصی ، درمانی  و زیبایی چشم می باشد.این مرکز با همکاری پزشکان درجه یک در سطح منطقه می تواند شما را در بهبود بخشیدن به وضعیت بینایی خود یاری رساند.

خدماتی همچون اپتومتری، بررسی قرنیه، بررسی کورتکس بینایی، بررسی شبکیه و عروق خونیو … (در خدمات تشخیصی) درمان لیزی آب سیاه، درمان آب مرواید، اصلاح عیوب انکساری، جراحی های شبکیه، تنبلی چشم و لوچی و هخمچنین درمان بیماری های چشم و مجاری اشک (در خدمات درمانی) و همچپنین جراحی افتادگی پلک(در خدمات زیبایی) در دامنه خدمات مرکز چشم پزشکی می باشد.

این مرکز همچنین در طبقات دیگر مجهز به دی کلینیک است که این دی کلینیک ،مطب هایی همچون زنان و زایمان،اورولوژی، زیبایی،خون، اطفال، روانشناسی و روانپزشکی، داخلی،غدد، دندانپزشکی، قلب و عروق، مغز و اعصاب و … را شامل می شود.پزشکان این مرکز درمانی همگی از گروه پزشکان خبره ایرانی می باشند.

مرکز درمانی ناباروری نیکان نیز که در همین ساختمان فعالیت می کند، یکی از مجهز ترین و پیشرفته ترین مراکز ناباروری ایران می باشد.یکی از تفاوت هایی که این مرکز با سایر مراکز دارد این است که بخش مشاوره و روانشناس در همه حال و همه مراحل درمانی می تواند به مراجعه کنندگان عزیز یاری برساند.

اطلاعات تماس

تهران_میدان اقدسیه_خیابان اراج_خیابان 22 بهمن_ مرکز چشم پزشکی،ناباروری و دی کلینیک نیکان نمایش شماره تماس

تومان 71,062,530

فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.