پیمانکار مجاز ساخت استخر در تهران

NAQIBSAZEH GROUP

 

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه

مشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  تجهیز  و اجرای کامل پروژه های : 

استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی 

اتاق ماساژ  ، تونل مه  ، حمام سنتی  ، حمام ترکی 

سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک

در ایران و کشورهای همجوار 

 

گروه بازرگانی نقیب سازه 

واردات ، مشاوره  ،  محاسبه  ،  فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های : 

پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

 

چگونه یک استخر شنای بتنی خوب بسازیم ؟

 

برای ساخت یک استخر مهمترین بخش ، مرحله آماده سازی است زمانی که شما تصمیم به ساخت استخر می گیرید 

محل استخر شنا را مشخص کرده و یک پیمانکار ساخت استخر را استخدام می کنید .

۱. چرا من یک استخر شنا می خواهم ؟

۲. چه کسی از استخر استفاده خواهد کرد ؟

۳. آیا حیاط من برای ساخت استخر مناسب است ؟

۴. کجا قرار است استخر باشد ؟

۵. شکل و سبک استخر چگونه باشد ؟

۶. چه ویژگی های خاصی در استخر می خواهم ؟

۷. چه موادی را می خواهید استفاده کنید ؟

۸. چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که استخر شما آسان نگهداری خواهد شد ؟

۹. چه کسی استخر را خواهد ساخت ؟

برنامه ریزی استخر رویایی بتنی شما می تواند سخت تر از آن باشد که فکر می کنید قبل از حفر زمین ، گزینه ها و تعهدات خود را در نظر بگیرید و ساخت و ساز در کنار استخر ادامه دهید استخرهای شنا اضافی برای حیاط پشتی بزرگ و یا محوطه باغ عالی هستند. ایجاد یک راه عالی برای صرف وقت برای یک خانواده برای مقداری ورزش فوق العاده سرگرم کننده است با این وجود ساخت یک استخر پروژه ساده ای نیست هزینه متوسط استخر ، حتی اگر خودتان آن را بسازید خیلی زیاد است به یاد داشته باشید که در اکثر شهرها شما مجاز به ساختن استخر خود نخواهید بود زیرا شما نیاز به مشاوره گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه دارید

سه نوع اصلی از استخرهای شناور وجود دارد به ترتیب محبوبیت آنها عبارتند از : بتن ، وینیل و فایبرگلاس .

استخرهای بتونی به طور سفارشی ساخته شده و می توانند تقریباً هر اندازه یا شکل را تشکیل دهند این نوع از استخرها اغلب به نام Gunite یا Shotcrete شناخته می شوند زیرا بتن از یک تفنگ بر روی دیوارهای تقویت شده فولادی شلیک می شود هنگامی که بتن وارد شد آن با پلاستر به پایان می رسد و سطح آن کاشی می شود .

به طور معمول طول عمر استخر بتنی از هر نوع دیگر بیشتر است معمولاً بین سه تا 12 هفته طول می کشد تا سفت شود اما آن قوی ترین و با دوام ترین نوع استخر شناخته می شود در واقع ، امروزه بسیاری از استخرهای بتنی وجود دارد که هنوز بیش از 50 سال سن دارند و استفاده می شود و بر خلاف هر نوع دیگری از استخر شناور ، استخرهای بتونی موجود می توانند بازسازی، بزرگ شده و به روز رسانی شوند.

استخرهای وینیل از یک ورقه ی انعطاف پذیر ساخته شده است که داخل سوراخ فیت می شوند و یک قاب دیوار از فولاد ، آلومینیوم یا پلیمری غیر خورنده متصل تقویت شده می شود بیشترین استخرهای وینیل مستطیلی هستند اما شکل L و فرم خطی نیز در دسترس هستند و وینیل لاینرها در دهها طرح و رنگ برای ارضای شخصی یا طراحی  وجود دارند

هنگام توجه به یک استخر وینیل باید بدانید که اسباب بازی های ، حیوانات خانگی و اشیاء تیز می تواند لاینر را سوراخ کنند و میتواند از بین برود میتوان با انتخاب یکی از آنهایی که حداقل20  تا 30 میلیمتر (حدود 1 اینچ) ضخامت داشته باشد ، آن را ایمن کنید زمان ساخت برای استخر وینیل به طور کلی یک تا سه هفته است.

استخرهای فایبر گلاس در کارخانه به شکل یک قطعه کاسه غول پیکر ساخته می شود که با استفاده از یک سوراخ حفاری توسط جرثقیل نصب شده است در نتیجه، استخرهای فایبر گلاس را می توان بسیار سریع تر از انواع دیگر استخر نصب کرد در برخی موارد، نصب به اندازه سه روز طول می کشد.

استخرهای فایبر گلاس دارای یک پوشش ژل فوق العاده ای است که بسیار مقاوم است بر خلاف بتن، استخرهای فایبر گلاس بدون منفذ هستند به طوری که آنها تمایل دارند از مواد شیمیایی کمتری استفاده کنند و جلبک کمتری داشته باشند.

با این حال ، استخرهای فایبر گلاس در اندازه و شکل کمتری از بتونی یا وینیل استخر هستند و استخر های با قالب بزرگ باید از طریق کامیون حمل شوند که گاهی برای حمل باید راه های طولانی طی شود در برخی راه ها مجاز به تردد با این حجم ندارند در حیاط خانه نیز باید جایی مناسب برای جرثقیل در محل استخر داشته باشید.

هر سه نوع بتن ، وینیل و فایبرگلاس در سراسر کشور در دسترس هستند . با این حال ، برخی از انواع در برخی مناطق شایعتر از دیگران هستند . انعطاف پذیری فایبر گلاس و وینیل ها باعث می شود که آنها را برای هوای بسیار سرد که در آن چرخه یخ زدگی و انجماد زمستان می تواند به ساختار بتن سفت و سخت آسیب برساند ، ایده آل کند. استخر های وینیل در اکثر نقاط فروخته می شود .

 

با ما تماس بگیرید 

تلفکس :   02143850311       02195118234      02124521639           

 

WWW.NAQIBSAZEH.IR

WWW.NAQIBPOOL.IR

WWW.ENGPOOL.IR

 

همراه :   09121978874             09130137157             09163661255

ایمیل : NAQIBPOOL[at]GMAIL.COM            NAQIBSAZEH[at]GMAIL.COM 

 

مدیر گروه : مهندس سید محسن نقیبیان

آدرس دفتر مرکزی : تهران  ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

اطلاعات تماس

تهران : میدان جمهوری ، برج اداری تجاری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410 نمایش شماره تماس

تومان 1,000,000

فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.