چیست؟ ce ، مراحل اخذ نشان ce ، دریافت CE اورجینال، مراکز صدرو CE ، اخذ گواهی CE ، الزامات استاندارد CE ، متن استاندارد CE

استاندارد CE در واقع یک استاندارد اروپایی است و از واژه Conformite europeen به معنای مورد قبول اروپا است. یعنی زمانی که شما قصد صادرات محصول به کشورهای اروپایی را دارید باید محصول شما الزامات و استاندارد مورد نظر جوامع اروپایی را داشته باشد. برای یکسان سازی استاندارد و گواهینامه محصول، یک استاندارد CE به معنای ایمنی کاربری برای محصولات در نظر گرفته اند و کشورها یا سازمان هایی که قصد صادرات محصول به کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارند باید نشان CE را دریافت نمایند تا اعلام نمایند که محصول و کالای ورودی به اروپا هیچ خطر و مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد کرد.

دریافت گواهینامه CE یا اخذ نشان CE ، امروزه در جامعه ایران بسیار حائز اهمیت شده است. شاید برخی اصلا ندانند که مدرک CE چیست و به چه کاری می آید ولی صرف رونق گرفتن  گواهی CE ، نشان CE برای اینکه از قافله رقبای تجاری خود عقب نمانند به دنبال اخذ گواهی CE هستند.

در ایران سه نوع CE صادر می شود. CE اورجینال ، CE خوداظهاری ، CE انطباق

در حالت اصلی و برای صادرات فقط یک نوع گواهینامه CE اورجینال است و بقیه مدلهای اعلام شده در فضای کسب و کار و تجارت برای فرایند صادرات محصول به اروپا نمی باشد. صرف تبلیغات ، به دریافت نشان CE اقدام نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 44829531-021 – 44829133-021                    09190137038 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس

صادقیه

فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.