کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل یا کانال خرطومی Flexible Air Duct که با نام کانال فلکسی یا داکت فلکسیبل نیز شناخته می شود، نوعی کانال خرطومی انتقال هوا و انعطاف پذیر با قابلیت های متعددی از جمله عبور از فضاهایی که امکان عبور سایر کانال ها نیست و همچنین دارا بودن عایق که سبب کاهش صدای دمنده و اتلاف انرژی می شود، می باشد که این کانال را به یک جزء جدایی ناپذیر در سیستم کانال کشی ساختمانی و از جمله کانال کشی داکت اسپیلت در اکثر نقاط دنیا و از جمله ایران تبدیل کرده است. کانال فلکسیبل در دو نوع لوله خرطومی ساده و کانال فلکسیبل عایقدار تولید می شود.

نوع ساده کانال هوا شامل داکت فلکسی مدل آلومینیومی یا فویلی، پلیمری و برزنتی و نوع کانال فلکسیبل عایق دار آن شامل انواع همراه با عایق پشم شیشه، پلی استر، پلی اتیلن و الاستومری می باشد. در این میان کانال فلکسیبل با عایق الاستومری به دلیل دارا بودن مزایای ویژه از محبوبیت و کاربری های فراوان تری نسبت به سایرین برخوردار است. قیمت کانال فلکسیبل با توجه به ابعاد، اندازه و متریال مورد استفاده در ساخت آن متغیر بوده که می بایست با نمایندگی های فروش آن که در سطح کشور مشغول به فعالیت می باشند تماس برقرار کرد.

نوع دیگری نیز تحت عنوان کانال اسپیرال یا لوله اسپیرال Galvanized Spiral Duct نیز وجود دارد که از آنها هم جهت انتقال هوا استفاده می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت ما مراجعه نماییدwww.psbduct.ir

لینک به صفحه کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل عایق دار

کانال فلکسیبل عایقدار

لوله خرطومی

لوله خرطومی هوا

فری تاپ

کپی رایت 2021 | قوانین و مقررات سایت
تمامی حقوق وب سایت متعلق به دارکوب می باشد.